Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

У Міністерстві освіти


29.12.2003
У Міністерстві освіти і науки України відбулося засідання робочої групи з проведення моніторингу виконання інвестиційних та інноваційних проектів технологічних парків, у якому взяли участь представники ряду міністерств, інших органів виконавчої влади, наукових установ та технопарків.

У переліку технопарків, що нині діють в Україні, – технопарк "Укрінфотех", діяльність якого спрямована на розвиток інформаційно-телекомунікаційних технологій. До його складу входять Українська асоціація виробників телекомунікаційного обладнання, ВАТ "Укртелеком", ВАТ "Український інститут по проектуванню засобів та споруд зв'язку "Діпрозв'язок", Український інститут телекомунікацій та глобального інформаційного простору НАН України та інші організації.

Здійснено моніторинг ряду проектів, серед них, зокрема, – "Розробка і впровадження сучасних вітчизняних телерадіопередавальних систем та їх компонентів для модернізації устаткування телерадіопередавальних центрів України і створення нових цифрових телекомунікаційних мереж" та "Розробка та організація виробництва сучасних засобів радіозв'язку з можливістю захисту радіосигналу, створення мереж радіозв'язку на їх основі". За результатами засіданні прийнято відповідні рішення.

Інформація з офіційного сайту Державного комітету зв'язку та інформатизації України.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок