Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Злиття проводової та мобільної телефонії наближається


16.12.2004
Телекомунікаційні оператори прискорюють процес конвергенції проводової і мобільної телефонії, що завершиться через два-три роки. Такий висновок зробили аналітики компанії Heavy Reading, що вивчили тенденції ринку зв'язку. На їх думку, протягом трьох років процес конвергенції стане основним завданням операторів.

У доповіді говориться, що в першу чергу злиття відбудеться у магістральних мережах, де інтеграція необхідна для скорочення витрат і звільнення дублюючих ресурсів. Перехід індустрії на IP-мережі вже здійснюється, а об'єднуючим чинником у цьому процесі стануть магістральні мережі.
Абонентське устаткування доведеться оснастити підтримкою обох видів зв'язку, щоб забезпечити найбільшу доступність, оскільки жодна з технологій не буде домінувати. У світі безпроводового зв'язку також будуть паралельно існувати такі технології, як Wi-Fi і WiMax.

На думку авторів доповіді, при конвергенції в операторів виникнуть скоріше організаційні й політичні складнощі, аніж технічні. Технічні питання не викликають серйозного занепокоєння у постачальників устаткування.

За матеріалами “Vnunet”.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок