Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

5-7 листопада в Україні відбудеться спільне засідання Політичного комітету та Політико-військового керівного комітету НАТО з Україною


03.11.2003
5-7 листопада в Україні відбудеться спільне засідання Політичного комітету та Політико-військового керівного комітету (ПК/ПВКК) НАТО з Україною. Засідання цих двох ключових комітетів Альянсу буде присвячене річній оцінці імплементації Плану дій Україна-НАТО та Цільового плану на 2003 рік, а також обговоренню проекту Цільового плану на 2004 рік.

Планується, що з боку України у засіданні візьмуть участь представники Національного Центру з питань Євроатлантичної інтеграції України, а також міністерств і відомств, залучених до виконання Цільового плану на 2003 рік. Згідно з цим планом, Державний комітет зв'язку та інформатизації разом з Держкомтелерадіо та МЗС України має відкрити веб-сайт "Співробітництво Україна - НАТО" (термін виконання - IV квартал). Окрім цього, Держкомзв'язку України разом з Міністерством освіти і науки України впродовж року повинні здійснити заходи щодо розширення інформаційної мережі УРАН та її об'єднання з європейською мережею GEANT.

Міжвідомчу координаційну раду з питань співробітництва з НАТО у галузі телекомунікаційних та інформаційних систем очолює заступник Голови Держкомзв'язку України, Національний координатор співробітництва України з НАТО з питань телекомунікаційних та інформаційних систем Володимир Коляденко.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок