Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Телефон - не розкіш


25.10.2003
Собеседник Измаила
18 сентября 2003 г.
№ 112 (10511).

Телефон - не розкіш


ЧЕРГОВУ “пряму телефонну лінію” в Одеській обласній державній адміністрації цього разу було віддано обговоренню дуже важливого і насущного питання - розвитку телефонного електрозв'язку. До розмови журналістів запросили С. Є. Подурець, начальник морегосподарського комплексу, транспорту та зв'язку облдержадміністрації, В. С. Данилін, начальник відділу автомобільного, авіаційного транспорту та зв'язку, і В. В. Тисячнюк, заступник генерального директора Одеської дирекції “Укртелекому”.

Розмова вийшла діловою і конкретною. Як ви знаєте, з 21 вересня ц. р. введемо посекундну тарифікацію телефонного зв'язку. Одесити одними з перших почали монтувати для таких потреб спеціальну апаратуру, технічно складну і дороговартісну. Однак вигода від того для кожного абонента: вже платитимемо тільки за те, що “наговорили”.
Одеський регіон обслуговує аж 32 оператори електрозв'язку; чверть усіх телефонних абонентів обслуговує “Укртелеком”. І скільки б ми не говорили про здобутки у забезпеченні людей такою необхідною послугою, тільки в Одесі (станом на 1 вересня ц. р.) понад 50 тисяч сімей чекають своєї черги на встановлення телефону. А чи знаєте ви, що в області 180 населених пунктів взагалі не телефонізовані. Ми вже неодноразово у своїй газеті порушували питання про необхідність забезпечення таким зв'язком бодай сільських медиків, пожежних, дільничних. На превеликий жаль, воно так і залишається відкритим.
У самій Одесі велика кількість абонентів користується “спареними” телефонами. Переведення усієї системи на цифровий зв'язок потребує розформування “блокираторів”. На це потрібні також чималі кошти, “Укртелеком”, розповіла пані Тисячнюк, зараз зайнятий такими роботами на 22-й, 23-й, 24-й, 25-й, 26-й АТС, переобладнується також 732-га і 733-тя підстанції.
Багато нарікань громадян і на новостворену службу 10-88, оператори якої зобов'язані повідомляти кожному зацікавленому абонентові, скільки він заборгував за надані послуги. Щодо боргів, то обласній дирекції “Укртелекому” місцеві та державні бюджети винні 36,6 мільйона гривень.
Є й хороші новини. За дев'ять місяців в області встановлено 1750 телефонів, 780 нових абонентів - ветерани та учасники війни.

Яна Стасіна.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок