Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Картка «ВСЕсвіт плюс» – це просто, зручно і вигідно!


27.03.2007
Користувачі карток, як і раніше, зможуть заощаджувати на послугах міжміського та міжнародного телефонного зв’язку в середньому до 30%, телефонувати абонентам мобільних операторів. Але можливості «ВСЕсвіт плюс» цим не обмежуються. Завдяки новим карткам споживачі користуватимуться комутованим доступом до мережі інтернет (Dial-Up) та безпроводовим доступом до інтернет за технологією Wi-Fi (торгова марка РадіоСпот), у зонах покриття базових станцій компанії. Особливістю картки «ВСЕсвіт плюс» є також функція поповнення рахунку за допомогою спеціальних ваучерів.

Ще однією відмінністю нової картки — є можливість вибору при користуванні комутованим доступом (Dial-Up). Клієнт може отримати послугу зателефонувавши за єдиним всеукраїнським номером 8—707-702—0000, або за місцевими номерами. При цьому тариф на цю послугу залежить саме від того, яким номером доступу скористався споживач.

Принципи користування новими картками, які діють на території всієї України, не відрізняються від звичайного «ВСЕсвіту». Картки «ВСЕсвіт плюс» випускаються номіналами 12, 24 або 48 гривень. На кожній картці розміщено персональний ідентифікаційний номер (ПіН), який на момент продажу повинен бути закритий захисною смугою. Під час активації картки, тобто після першого введення персонального ідентифікаційного номеру, відкривається індивідуальний рахунок споживача на суму, що дорівнює ціні картки. Отримувати послуги за допомогою картки можна до тих пір, доки з рахунку не будуть списані всі кошти, або не закінчиться термін її дії. При користуванні послугами доступу до мережі інтернет ПіН використовується в якості логіну та паролю.

Термін дії картки обмежений та залежить від її номіналу. При цьому відлік часу терміну дії починається не з дати придбання картки, а з дати її активації. Для карток вартістю 12 та 24 гривні термін дії становить півроку з дати активації, для карток вартістю 48 гривень — один рік. На кожній картці на її зворотному боці вказана кінцева дата активації. При поповненні рахунку за допомогою ваучерів поповнення термін дії картки ВСЕсвіт плюс продовжується на термін дії ваучера.

Придбати картку «ВСЕсвіт плюс або ваучер поповнення рахунку картки можна у відділеннях Телекомсервіс та у реалізаторів. Цілодобова сервісна підтримка споживачів передплачених послуг ВСЕсвіт плюс — 8-800-506-8-800. Дзвінки з мережі ВАТ «Укртелеком» — безкоштовні. Контролювати витрати, переглядати статистику з’єднань та ознайомитися з детальною інформацією можна на сайті my.ukrtelecom.ua.

Докладна інформація про послугу ВСЕсвіт плюс


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок