Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

У Києві відбулось засідання робочої групи волоконно-оптичної системи Транс-Азія-Європа (ТАЕ) під керівництвом Системного Адміністратора проекту – ВАТ “Укртелеком”.


14.06.2004
У Києві відбулось засідання робочої групи волоконно-оптичної системи Транс-Азія-Європа (ТАЕ) під керівництвом Системного Адміністратора проекту – ВАТ “Укртелеком”. Відкрив засідання Кравець Ігор Васильович, заступник Голови Правління ВАТ “Укртелеком” із питань маркетингу та продажу послуг. У засіданні взяли участь спеціалісти з технічних та комерційних питань з Азербайджану, Вірменії, Грузії, Ірану, Казахстану, Киргизстану, Китаю, Туреччини, Узбекистану та України. Під час засідання було розглянуто такі питання:

шляхи підвищення ефективності ТАЕ;

аналіз технічних можливостей, вартості ємності в ТАЕ в умовах жорсткої конкуренції, що виникла на ринку телекомунікацій;

розробка цінових пропозицій для потенційних користувачів ємності ТАЕ.

Довідка
Транс-Азiатсько-Європейська (надалі ТАЄ) – найдовша у свiтi міжнародна наземна волоконно-оптична лiнiя зв’язку довжиною близько 21 тисячі км. прокладена вiд м. Франкфурт-на-Майнi, Німеччина до м. Шанхай, Китай транзитом через Казахстан, Киргизстан, Узбекистан, Таджикистан, Туркменистан, Іран, Туреччину, Грузію, Вірменію, Азербайджан, Україну, Польщу, Білорусь, Угорщину та Австрію. Уведена в дiю в листопадi 1998 р. На базі організованих цифрових трактiв i каналiв по ВОЛЗ ТАЄ, як i по підводним системам, сьогодні надаються найрiзноманiтнiшi послуги: телефонні розмови, швидкісна передача даних, послуги ISDN, вихiд на мережу Інтернет.

Українська Сторона призначена Системним Адміністратором ТАЄ та з 1 грудня 1999 р. виконує функції адміністрування, контролю за технічною експлуатацією та завантаженню лінії міжнародним трафiком усіх держав, що беруть участь у проекті ТАЄ.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок