Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

У Кишиневі (Молдова) пройдуть 30-е засідання Ради глав Адміністрацій зв'язку Регіональної співдружності в галузі зв'язку


10.10.2003
У Кишиневі (Молдова) 10-11 жовтня пройдуть 30-е засідання Ради глав Адміністрацій зв'язку Регіональної співдружності в галузі зв'язку (РСЗ) і 4-е засідання Координаційної Ради держав-учасниць СНД з інформатизації при РСЗ.

Як повідомив генеральний директор Департаменту інформаційних технологій Молдови Володимир Моложен, до Кишинева приїдуть представники всіх держав СНД, крім Азербайджану і Туркменії. У форумі візьмуть участь також представники Словенії, Латвії, великих компаній "Дойче Телеком" і "Грейт Нордик". Учасники форуму обговорять хід реалізації міждержавної програми створення мережі інформаційно-маркетингових центрів для просування товарів і послуг на національних ринках держав-учасників СНД на період до 2005 року, проблеми безпеки інформаційних ресурсів, систем і мереж, а також питання протидії протиправному застосуванню інформаційних технологій.

Крім того, планується розгляд пропозиції Молдови щодо створення національних державних регістрів "Населення" і "Правові одиниці" на основі типових національних модулів і організації інформаційного обміну між державами-учасниками СНД.

Чергове засідання Координаційної ради дасть змогу його учасникам проаналізувати накопичений досвід, підбити підсумки здійснених робіт щодо переходу до інформаційного суспільства в країнах СНД, а також знайти рішення практичного застосування інформаційних технологій у всіх сферах життя суспільства і держави.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок