Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Загальні збори акціонерів ВАТ «Укртелеком»


03.05.2006
Загальні збори акціонерів ВАТ «Укртелеком»
26 квітня 2006 року скликані чергові загальні збори акціонерів ВАТ «Укртелеком».

До порядку денного зборів включено десять питань. Одне з основних - затвердження звіту Правління ВАТ «Укртелеком» про результати фінансово-господарської діяльності за 2005 рік. Голова Правління ВАТ «Укртелеком» Георгій Дзекон у своєму виступі доповів про фінансово-економічні результати діяльності у 2005 році та окреслив ключові напрямки розвитку Товариства. Збори підтримали ініціативи керівництва компанії з модернізації мереж зв’язку, активного впровадження та розвитку нових послуг на ринку телекомунікацій. Акціонерами позитивно оцінений перехід на сучасні методи управління компанією, які забезпечуються принципово новою якістю менеджменту.

За минулий рік ВАТ «Укртелеком» зробив вагомий внесок у соціально-економічний розвиток держави. До держбюджету та позабюджетних фондів сплачено 1488 млн. гривень. Крім того, у 2005 році компанією виплачено дивідендів на загальну суму 729,4 млн. гривень, у тому числі – 23,4 мільйони міноритарним акціонерам.

Учасники зборів підтримали звіт Спостережної ради компанії, яка протягом року активно спрямовувала діяльність Товариства на досягнення позитивних економічних та соціальних результатів в інтересах акціонерів та держави. В зв’язку з обранням народним депутатом України, Олександр Третьяков склав повноваження Голови Спостережної ради ВАТ «Укртелеком». На цю посаду збори акціонерів обрали Юрія Рубана - радника Президента України, директора Національного інституту стратегічних досліджень.

За рішенням акціонерів зазнав змін склад Спостережної ради. Зокрема, до неї увійшли Перший заступник Голови Державної податкової адміністрації Григорій Оперенко, заступник Голови Служби безпеки України Микола Куркін, заступник Міністра оборони України Микола Нещадим, директор Департаменту фінансової політики Міністерства економіки України Роман Жуковський, голова спостережної ради ЗАТ «Промзв’язок» Ігор Піковський, заступник Голови Фонду Держмайна України Світлана Лєдомська, директор департаменту розвитку та будівництва телекомунікаційних мереж ВАТ «Укртелеком» Володимир Лисогор та заступник міністра транспорту та зв’язку України Василь Гандабура.


Акціонери затвердили баланс Товариства, позитивно оцінивши факт проведення міжнародного аудиту компанією “KPMG”. Ухвалено нормативи розподілу чистого прибутку за 2005 рік: до фонду виплати дивідендів направлено — 40%, до фонду розвитку товариства — 30%, до резерву на матеріальне заохочення працівників - 25 %, до резервного фонду — 5 %.


У 2005 році чистий прибуток від господарської діяльності склав 519 млн. гривень.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок