Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

10 березня 2006 року у м. Одесі відбулось урочисте відкриття нового відділення "Телекомсервіс",


15.03.2006
10 березня 2006 року у м. Одесі відбулось урочисте відкриття нового відділення "Телекомсервіс", у якому взяли участь директор Одеської філії ВАТ “Укртелеком” Володимир Попов, начальник Управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку Одеської обласної державної адміністрації Олександр Голокоз, працівники філії, громадськість та ЗМІ.

У новому відділенні відвідувачам пропонується низка телекомунікаційних послуг, а саме: міжміські та міжнародні телефонні розмови, прийняття та передача телеграм, а крім цього відкрито нові автоматизовані робочі місця по прийманню платежів за послуги електрозв'язку, де можна зробити оплату за користування телефонами з кожної АТС міста за міжміські та міжнародні телефонні розмови, а також придбати таксофонні картки і картки "ВСЕсвіт" та отримати довідкову інформацію.

Біля переговорного пункту встановлено 4 таксофона типу “Телекарт-121”, з яких 3 працюють в універсальному режимі роботи (вихід на міську, міжміську та міжнародну мережі зв’язку), ще один діє для службового користування.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок