Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Прем’єр-міністр України В.Янукович затвердив Загальне положення про колегію центрального органу виконавчої влади і місцевої державної адміністрації


10.10.2003
Прем’єр-міністр України В.Янукович Постановою № 1569 затвердив Загальне положення про колегію центрального органу виконавчої влади і місцевої державної адміністрації. Цей урядовий документ визначає загальні засади створення і діяльності колегій у центральних органах виконавчої влади, а також в місцевих держадміністраціях. Колегія центрального органу виконавчої влади, місцевої держадміністрації є дорадчим органом і утворюється для погодженого вирішення питань, що належать до їх компетенції, та для колективного і вільного обговорення найважливіших напрямів діяльності.

У своїй роботі колегія центрального органу виконавчої влади і місцевої держадміністрації керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами інших центральних органів виконавчої влади, а також відповідно наказами керівника центрального органу виконавчої влади та розпорядженнями.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок