Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Напередодні Нового 2005 року зв’язківці Одеської філії ВАТ “Укртелеком” зробили подарунок мешканцям сіл Придунав’я.


27.12.2004
Напередодні Нового 2005 року зв’язківці Одеської філії ВАТ “Укртелеком” зробили подарунок мешканцям сіл Придунав’я.

24 грудня 2004 року у с. Кам’янка Ізмаїльського району відбулась презентація нових цифрових телефонних станцій типу “Квант-Е”, побудованих у цьому селі, а також у селах Шевченково Кілійського району та Нагорне Ренійського району, загальній ємністю 1792 номерів.

В урочистостях з цієї нагоди взяли участь заступник директора Одеської філії ВАТ “Укртелеком” з будівництва Микола Богера, заступник голови комітету Верховної Ради України з питань будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку, народний депутат України Юрій Крук, начальник Центру електрозв’язку №3 Одеської філії Валентин Попазов, Голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Сергій Мазур, голова сільської ради с. Кам’янка Іван Лефтеров, інші посадові особи, громадськість та ЗМІ.

З 1999 року у Ізмаїльському центрі електрозв’язку зусиллями працівників Одеської філії ведуться роботи по заміни станцій координатного типу на сучасні цифрові АТС.

Працівниками Одеської філії сумісно з фахівцями фірми “Союз – КТ” було зроблено розширення та заміна координатних АТС 50/200 та 100/2000 на цифрові станції типу АТС “Квант-Е”, що дозволило значно поліпшити якість та надійність телефонного зв’язку.

Спеціально для нової АТС на 768 номерів у селі Кам’янка Ізмаїльського району була побудована магістральна волоконно-оптична лінія зв'язку, що надасть можливість надання високоякісного зв'язку з більш широким спектром найсучасніших додаткових послуг, а також можливість доступу до мережі Інтернет по комутованій лінії зі швидкістю до 56 Кбіт/с.

Введення в дію нових телефонних станцій у селах Шевченково Кілійського району та Нагорне Ренійського району, кожна на 512 номерів, дозволило більш ніж удвічі збільшити число телефонів у цих селах та вирішити проблему черги на встановлення телефонів, а також отримувати безперебійний зв’язок не лише в межах України, а й закордоном.

На теперішній час фахівцями філії продовжуються роботи з будівництва цифрової автоматичної телефонної станції типу “Квант-Е” у селі Вилкове Кілійського району на 512 номерів.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок