Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

16 листопада в Одеській філії ВАТ “Укртелеком” відбулись урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.


17.11.2005
16 листопада в Одеській філії ВАТ “Укртелеком” відбулись урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Зустріч відбулася в теплій та дружній обстановці.
Від присутніх на святкуванні почесних гостей: керівників обласної та міської влади, а також представників ряду організацій та закладів міста Одеси, на адресу зв’язківців пролунали слова подяки та пошани за наполегливу та необхідну людям працю.

Начальник управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв'язку Одеської обласної державної адміністрації Олександр Голокоз та заступник завідуючого організаційного відділу Одеської обласної Ради Анатолій Златєв звернулися з привітаннями до колективу Одеської філії, особливо відмітивши плідну працю щодо телефонізації пільговиків, та нагородив найкращих працівників Почесними грамотами Одеської облдержадміністрації та Одеської обласної ради.

Від щирого серця привітав колег-зв’язківців директор Одеської філії ВАТ “Укртелеком” Володимир Попов. У своєї промові він відмітив якісну роботу, високий професіоналізм та самовіддачу працівників галузі та побажав подальших успіхів у праці і творчості, щастя, миру та благополуччя усім працюючим та їх родинам.

За сумлінну, високоефективну працю в галузі зв’язку та з нагоди професійного свята кращих зв’язківців було нагороджено нагрудними знаками “Почесний зв’язківець ВАТ “Укртелеком”, грамотами та квітами.

Після офіційної частини усіх присутніх чекав святковий концерт.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок