Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Тендер


21.10.2016

Оголошення про проведення закупівлі: «Меблі для приміщень ЦОА»

Оголошення про проведення закупівлі: Шафи стальної (0,8мм),розмір 1830*915*458

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю послуг з технічного обслуговування та ремонту газопроводів, газового обладнання та лічильників на об’єктах Херсонської філії ПАТ «Укртелеком».

Оголошення про проведення Тендеру на закупівлю робіт з виготовлення та монтажу фасадних вивісок з прожекторами зовнішнього підсвічування Центрів обслуговування абонентів філій ПМР ПАТ «Укртелеком».

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю: ПОСЛУГ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ПОТОЧНОГО РЕМОНТУ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ ПІВДЕННОГО МАКРОРЕГІОНУ ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ»

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю «робіт з ремонту м’якої покрівлі адміністративно-виробничої будівлі Херсонської філії ПАТ «Укртелеком» за адресами: м. Нова Каховка, вул. Першотравнева, 29».

Оголошення про проведення Тендеру на закупівлю Кам’яного вугілля Антрацит марки АМ, АО для Одеської та Херсонської філій ПАТ «Укртелеком».

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю послуг з отримання висновку про вміст дорогоцінних, кольорових та чорних металів у складових АТС(Одеської, Миколаївської, Херсонської філії ПАТ «Укртелеком»)

Оголошення про проведення тендеру щодо Визначення постачальників на закупівлю продуктів харчування для бази відпочинку «Зв’язківець» с. Коблево Миколаївська область

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю: послуг з оформлення прав користування земельними ділянками та розробки землевпорядної документації для Херсонської філії ПАТ «Укртелеком»

Оголошення про проведення запиту цінових пропозицій на закупівлю:робіт з ремонту рубероїдної покрівлі та штукатурки фасадної стіни будівлі за адресою: м.Іллічівськ, вул. Карла Маркса, 19 та робіт з ремонту рубероїдної покрівлі будівлі за адресою: м.Іллічівськ, вул. Леніна, 41.

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю: Послуг робіт з технічного обслуговування трансформаторних підстанцій на об'єктах ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ» у Південному Макрорегіоні.

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю: Продуктів харчування для ДОК «Юний зв’язківець» та бази відпочинку «Черкащанка»

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю: виконання ремонтно-відновлювальних робіт на інфраструктурних об’єктах мережі доступу ПАТ «Укртелеком» у Південному Макрорегіоні. (Лот №1 Одеська філія, Лот №2 Миколаївська філія, Лот №3 Херсонська філія)

Оголошення про проведення тендеру щодо визначення постачальників металевої продукції (металопрокату та виробів з металу) на 2016 рік для ПАТ «Укртелеком» у Південному Макрорегіоні (Одеська, Миколаївська, Херсонська філії)

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю робіт з ремонту рубероїдної покрівлі складських приміщень та відновлення штукатурки фасадної стіни будівлі ПАТ «Укртелеком» за адресою: м. Одеса, вул. Люстдорфська дорога 55.

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю послуг комплексного прибирання внутрішніх приміщень та прилеглої території обє’ктів ПАТ «Укртелеком» у Південному Макрорегіоні (Одеська, Миколаївська та Херсонська філії)

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю послуг з фізичної охорони об’єктів Південного макрорегіону ПАТ «Укртелеком» (Одеська, Миколаївська та Херсонська філії)

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю послуг з технічної охорони об’єктів Південного макрорегіону ПАТ «Укртелеком» (Одеська, Миколаївська та Херсонська філії)

Оголошення про проведення тендеру на закупівлю: мультиплексорівоптичнихfmux01 та оптичних роз’ємів – 2хsfpОдеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок