Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Cпільний проект Укртелекому та oll.tv – «ОГО!Кіно»!


01.08.2013

   Для 1,6 мільйонів абонентів «ОГО!» стала доступною послуга «ОГО!Кіно». На спеціально створеному ресурсі ogokino.oll.tv до послуг відвідувачів – тисячі ліцензійних кінофільмів, серіалів та прямі трансляції у найвищій якості. Увесь контент доступний для перегляду в режимі он-лайн на максимальній швидкості до 24 Мбіт/сек, незалежно від швидкості тарифного плану «ОГО!», яким користуються абоненти Укртелекому. Вартість послуги протягом першого місяця складає 1 гривню, наступних – 30 гривень на місяць.

   На ogokino.oll.tv працює система інтелектуального підбору контенту, яка враховує індивідуальні вподобання користувачів. А програвач автоматично підлаштовується під швидкість Інтернет-з'єднання і забезпечує максимально комфортний перегляд відео зі зручними функціями – додавання фільмів до вибраного, історією переглядів, батьківським контролем.

   Абоненти «ОГО!» можуть упродовж місяця всього за 1 гривню оцінити переваги сервісу «ОГО!Кіно» – дивитися шедеври світового кінематографу, найпопулярніші серіали як вітчизняного, так і західного виробництва, кінотеатральні прем’єри, що з’являються на сервісі після показу в кінотеатрах, а також прямі трансляції футбольних матчів.

   Оцінивши всі переваги пакету «ОГО!Кіно Стандарт», абоненти «ОГО!» можуть продовжити користуватися унікальним контентом цієї пропозиції всього за 30 гривень на місяць – менше вартості квитка до кінотеатру.

   Замовити послугу «ОГО!Кіно» дуже легко, користуючись тим же логіном та паролем, що й для доступу до безкоштовного поштового сервісу «Укрпост». Потрібно лише увійти до особистого кабінету на сайті my.ukrtelecom.ua з власної телефонної лінії, ввести відповідні логін та пароль (або зареєструвати скриньку «Укрпост») та обрати один із запропонованих тарифних планів «ОГО!Кіно».

Послуга «ОГО!Кіно» надається цілодобово у режимі 24/7/365.

Приємного перегляду!Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок