Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Послуга «ОГО!» від Укртелекому - 1 мільйон 606 тисяч користувачів!


22.07.2013

   Компанії Укртелеком – лідеру на ринку широкосмугового доступу до Інтернету – приємно повідомити, що з початку року абонентська база «ОГО!» зросла на   більш ніж 67 тисяч, станом на  початок липня 2013 року склавши 1 606  тисяч користувачів. Демонструючи один з кращих  показників приросту абонентів, Укртелеком  впродовж ,багатьох років є лідером на ринку фіксованого Інтернету. А завдяки високій якості послуги, ефективному обслуговуванню клієнтів та  прозорій тарифній політиці компанія  продовжує демонструвати високий середньомісячний дохід з абонента (ARPU) –  понад 70 гривень.

   Для розширення  можливостей  існуючих абонентів «ОГО!» компанія впроваджує нові послуги, реалізовує масштабні проекти. У липні Укртелеком представив  послугу «ОГО!Кіно» - можливість максимально зручно дивитися відео в Інтернеті. На спеціально створеному ресурсі ogokino.oll.tv – тисячі ліцензійних кінофільмів, серіалів та прямі трансляції у найвищій якості. Увесь контент доступний для перегляду в режимі он-лайн на максимальній швидкості до 24 Мбіт/сек, незалежно від швидкості тарифного плану «ОГО!», яким користуються абоненти Укртелекому.

   З  травня для  користувачів  послуги «ОГО!» компанія розпочала масштабну програму з поліпшення та оптимізації налаштувань абонентських ліній. За час  дії програми нею вже скористалися більше 20  тисяч абонентів «ОГО!». Загалом можливості оптимізованих абонентських ліній зросли у середньому в 2,7 рази, з  5,5 – до 15  Мбіт/с!

   Ще один  проект компанії – програма лояльності  «ОГО!Клуб», яка  об’єднала усіх користувачів  швидкісного Інтернету. Вона не має жодних прихованих зобов’язань і  містить лише спеціальні пропозиції  від  її  партнерів  щодо  умов придбання товарів чи послуг. Також з карткою ОГО!Клубу можна постійно мати доступ до Інтернету будь-де і будь-коли. Щомісяця до 5 Гбайт безкоштовного трафіка чекає на кожного у понад 2,5 тисячі Wi-Fi-зон Укртелекому.

   Укртелеком дякує всім абонентам «ОГО!» за їх вибір!

   Замовити послугу «ОГО!» можна на сайті «Мій Укртелеком» або за телефоном 0-800-506-800.

   Усе про послугу «ОГО!» на сайті та за телефоном Контакт-центру 0 800 506 800 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому).

   Завітайте на офіційну сторінку компанії у Facebook  

   Нагадуємо, що  для абонентів компанії діють спеціальні пропозиції «Модем з Wi-Fi для «ОГО!» за 1 гривню» і «Телефон та Інтернет - разом дешевше!».

Інтернет – це Укртелеком!Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок