Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Послуга «ОГО!» підкорює чергову вершину!


20.06.2013

   У червні кількість абонентів «ОГО!» перевищила позначку у 1 мільйон 600 тисяч користувачів! На 20 червня абонентська база «ОГО» - беззаперечного лідера на українському ринку широкосмугового доступу до Інтернет -  уже нараховує 1 600003.

   Зростаюче лідерство послуги «ОГО!» - цілком закономірний результат успішної роботи компанії з розвитку, продажу та просування послуги. Останнім часом  розширено географію присутності послуги і вона стала  доступною  ще у 100 населених пунктах. Сприяють популярності послуги і спеціальні пропозиції «Модем з Wi-Fi для «ОГО!» за 1 гривню» і «Телефон та Інтернет - разом дешевше!», прозора тарифна політика та  налагоджена система продажу.  Також Укртелеком постійно реалізовує унікальні програми, спрямовані на підвищення якості обслуговування абонентів та задоволення їхніх потреб. Так, з початку року стартувала програма лояльності «ОГО! Клуб», яка об’єднала усіх користувачів  швидкісного Інтернету. Завдяки тому, що програма не має жодних прихованих зобов’язань, спеціальними пропозиціями від партнерів скористалися вже десятки тисяч учасників ОГО!Клубу.

   У травні Укртелеком розпочав ще й масштабну програму з поліпшення та оптимізації налаштувань абонентських ліній  для учасників ОГО!Клубу. За перший місяць дії програми нею вже скористалися більше 10 тисяч абонентів «ОГО!». Загалом можливості оптимізованих абонентських ліній зросли у середньому в 2,7 рази, з  5,5 – до 15  Мбіт/с!

   Уже найближчим часом Укртелеком презентує для користувачів швидкісного Інтернету - учасників ОГО!Клубу ще один приємний сюрприз.

Підключайтеся до «ОГО!» за допомогою популярних акцій «Модем з Wi-Fi для «ОГО!» за 1 гривню» і «Телефон та Інтернет - разом дешевше!», які діють до кінця року.

Усе про послугу «ОГО!» на сайті та за телефоном Контакт-центру 0 800 506 800 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому).

Завітайте на офіційну сторінку компанії у FacebookОдеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок