Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Швидкість Інтернету учасників «ОГО!Клуб», які скористалися програмою поліпшення від Укртелекому, зросла майже у 3 рази!


13.06.2013

   Усього за місяць дії програми з поліпшення та оптимізації налаштувань абонентських ліній для учасників ОГО!Клубу нею вже скористалися понад 10 тисяч абонентів «ОГО!».

   На сьогодні можливості оптимізованих абонентських ліній зросли в середньому у 2,7 рази, з  5,5 – до 15  Мбітс! Саме в рамках максимальних можливостей лінії кожному абоненту пропонують обрати оптимальну для нього швидкісну пропозицію.

   Нагадаємо, що програма з поліпшення розрахована на рік, оскільки потребує ретельної роботи з налаштування кожної окремо взятої лінії. Загалом з початку року нашою компанією для програми поліпшення оптимізовано понад 100 тисяч портів, і цей процес триває.

   У рамках цієї програми компанія застосовує індивідуальне обслуговування кожного клієнта. Для цього у Контакт-центрі Укртелекому створено спеціальну групу кваліфікованих фахівців, які персонально повідомляють учасників ОГО!Клубу щодо поліпшення характеристик їхньої абонентської лінії, пропонують та підбирають максимально вигідні спеціальні тарифні пропозиції на користування послугою «ОГО!». Зважаючи  на адресну роботу з кожним абонентом, поки що скористатися програмою поліпшення запропоновано далеко не всім власникам оптимізованих ліній. Тому у наступні місяці інтенсивність дії програми буде постійно зростати.

   Користувачі послуги «ОГО!» можуть і самостійно перевірити характеристики лінії, зайшовши до особистого кабінету на сайті Мій Укртелеком, де будуть відображені тільки доступні абоненту тарифні плани. Перевірку доступної швидкості можна здійснити також скориставшись сервісом Вимірювання швидкості, який продемонструє максимальні характеристики телефонної лінії після оптимізації конфігурації ADSL-порту.

   Зазначимо, що паралельно із програмами лояльності та поліпшення діють і популярні акції від Укртелекому, зокрема «Модем з Wi-Fi за 1 гривню».

   Фахівці Укртелекому роблять усе можливе, щоб максимально прискорити реалізацію програми з поліпшення в усіх регіонах країни.

Дякуємо, що ви з нами.Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок