Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Послуга «ОГО!» від Укртелекому об’єднала вже понад 1 мільйон 580 тисяч користувачів


16.05.2013

   Кількість абонентів «ОГО!» за перший квартал зросла більш ніж на 40 тисяч!

   Незважаючи на постійно зростаючу конкуренцію, Укртелеком зміцнює лідерство на ринку широкосмугового доступу до Інтернету. Кількість абонентів «ОГО!» за перший квартал зросла більш ніж на 43 тисячі і на  початок квітня склала 1 мільйон 584 тисячі користувачів. Також, завдяки прозорій тарифній політиці, Укртелеком продовжує демонструвати високий середньомісячний дохід з абонента (ARPU) –  понад 70 гривень.

   Високих темпів підключення вдалося досягти, зокрема, завдяки популярним маркетинговим акціям – Новорічній та «Модем з Wi-Fi для «ОГО!» за 1 гривню».

   Укртелеком продовжує реалізацію проектів, спрямованих на підвищення якості обслуговування абонентів  та задоволення їх потреб. Один з масштабних проектів компанії – програма лояльності  «ОГО! Клуб», яка  об’єднала усіх користувачів  швидкісного Інтернету, за  досить короткий час стала популярною серед абонентів «ОГО!». Програма,  не має жодних прихованих зобов’язань і  містить лише спеціальні пропозиції  від  її  партнерів  щодо  умов придбання товарів чи послуг.

   Зростання кількості абонентів неможливо без постійного поліпшення якісних характеристик мережі Укртелекому. Завдяки цій роботі наприкінці березня компанія запропонувала абонентам нові тарифні плани «ОГО! Стандарт+» та «ОГО!Ультра+», в яких значно підвищено швидкість доступу до Інтернету.

   Замовити послугу «ОГО!» або змінити тарифний план  можна на сайті «Мій Укртелеком» або за телефоном 0-800-506-800.

   Усе про послугу «ОГО!» на сайті та за телефоном Контакт-центру 0 800 506 800 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому).Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок