Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Мережа Укртелекому з великим запасом міцності витримала піковий період навантажень


14.03.2013

   Традиційно протягом жовтня-лютого фіксуються пікові навантаження на мережу Укртелекому. Саме у цей період наші абоненти найбільш активно користуються безлімітним широкосмуговим Інтернет-доступом «ОГО!». Крім того, завдяки привабливим новорічним акціям компанії суттєво зросла й загальна кількість користувачів послуги «ОГО!», перевищивши позначку 1,5  мільйона.

   Тому абсолютно закономірно, що починаючи з жовтня обсяг трафіка в нашій мережі щотижнево зростав на 10 Гбіт/с і на сьогодні досяг найбільших пікових показників у 330 Гбіт/с. А загалом за останній рік обсяг трафіка в мережі Укртелекому виріс на 40%.

   Попри значне збільшення навантаження, мережа Укртелекому зі значним запасом міцності витримала піковий період, адже загальна ємність підключення вузлів обласних центрів до магістральної мережі Укртелекому складає 780 Гбіт/с. Ємність зовнішніх каналів досягла 502 Гбіт/с. Ємність каналів підключення Дата-центру збільшено до 320 Гбіт/с

   Завдяки розширенню технічних можливостей Укртелекому, зокрема збільшенню ємності з’єднань з Інтернет-магістраллю в більшості областей України, якість надання послуги «ОГО!» значно підвищилася.

   Укртелеком завжди приділяв велику увагу інвестиціям у власну мережу, адже саме її потужності складають основу надання якісних послуг усім категоріям споживачів. З 2011 року Укртелеком, як офіційний постачальник та провайдер телекомунікаційних послуг УЄФА ЄВРО 2012™, виконав на власній мережі значний обсяг інфраструктурних робіт. Завдяки цьому мережа нашої компанії не тільки утвердилася в статусі найпотужнішої в Україні, а й стала однією з найсучасніших серед європейських операторів.

   Вже найближчим часом ємність з’єднань з Інтернет-магістраллю зросте до 40 Гбіт/с ще в п'яти регіонах України, зокрема АР Крим, Одеській, Полтавській, Херсонській  областях. Компанією заплановано значне розширення пропускної здатності оптичної магістралі: пропускна здатність між центральними вузлами Укртелекому в Києві та Дніпропетровську зможе досягати до 4Тбіт/с з резервуванням

   Наша мережа може прийняти на сьогодні ще сотні тисяч нових абонентів «ОГО!» – без мінімальної втрати швидкісних та якісних показників надання послуг. Також вона повністю технічно готова до впровадження інноваційних сервісів та послуг, які найближчим часом Укртелеком представить на ринку.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок