Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Шановні абоненти!


20.02.2013

Шановні абоненти! 

Укртелеком активно встановлює у власних відділеннях банківські термінали самообслуговування, які забезпечують абонентам зручність та швидкість оплати телеком-послуг.  Так, в Одесі та області термінали встановлюються відразу у 25 відділеннях компанії.    

Піклуючись про власних абонентів, Укртелеком забезпечує необхідну кількість терміналів у відділенні залежно від кількості відвідувачів. У більшості одеських відділень Укртелекомом у партнерстві з ПАТ «Златобанк» встановлено по два сучасних термінали. Одесити швидко оцінили зручність такої системи оплати та здійснюють платежі саме в терміналах самообслуговування.

Завдяки встановленим терміналам, абоненти можуть швидко, без  жодної комісії сплатити за послуги Укртелекому. До того ж, за потреби, кожному з абонентів працівники відділень надаватимуть кваліфіковані консультації та роз’яснення щодо користування банківськими терміналами.

Зазвичай здійснення оплати рахунку у терміналі займає всього 20-30 секунд. Адже механізм оплати максимально простий та зрозумілий. Спочатку - ввести у формі, що з’явиться на сенсорному екрані код міста та номер стаціонарного телефону, за яким надаються послуги, формат для:

м. Одеса                               048 ХХХ ХХ ХХ;

                                           0482 ХХ ХХ ХХ;  

Одеська область                   048 ХХ(код району) ХХХХХ.

Коди Одеської області.

Після чого внести необхідну суму в отвір для приймання купюр. Зазначимо, що термінал приймає до оплати паперові купюри будь-якого номіналу.

Особливо підкреслимо, що термінал здачі  не видає. Тому сума внесених грошей повинна дорівнювати або мінімально перевищувати вказану на моніторі терміналу. При цьому можлива переплата буде автоматично зарахована на особовий рахунок абонента як авансовий платіж за наступний місяць.

Наприклад, через термінал сплачується стандартна абонплата за міський телефон з погодинною оплатою місцевих розмов у розмірі 29 гривень 42 копійки. Відповідно, при внесенні суми у 30 гривень - 58 копійок перейдуть авансом на наступний місяць, при оплаті рахунку за який вже достатньо сплатити 29 гривень. Вся ця інформація  буде детально відображена у рахунках за телекомунікаційні послуги від Укртелекому.

Після здійснення оплати термінал відразу видає квитанцію, яка є 100% підтвердженням оплати послуг.  При цьому гроші зараховуються на особовий рахунок абонента  на наступний банківський день.

Переконані, що більшість абонентів Укртелекому на Одещині швидко оцінять оперативність та зручність такої системи оплати послуг. 

Також одесити можуть здійснювати платежі без комісії у мережі посередників, а саме:

1.    у відділеннях банків: ПриватБанк, Полтава-банк, Ощадбанк;

2.     у відділеннях Укрпошти;

3.     у мережі Інтернет: Укpтелеком підключено до системи електронної доставки та оплати рахунків Portmone.com.Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок