Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Відбулася прес-конференція, присвячена всеукраїнському туру «Вболівай з найкращими»!


25.04.2012
УКРТЕЛЕКОМ ОГОЛОШУЄ ПРО СТАРТ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРУ «ВБОЛІВАЙ З НАЙКРАЩИМИ!»

25.04.2012, Київ. – З нагоди проведення Чемпіонату УЄФА ЄВРО 2012 компанія «Укртелеком» презентує всеукраїнський тур «Вболівай з найкращими!», що пройде в 11 містах України. Зіркою туру стала співачка Руслана, переможниця пісенного конкурсу «Євробачення», володарка  найпрестижнішої музичної премії «World Music Awards», композитор, продюсер власних шоу та активний соціальний діяч. Перше шоу в рамках туру «Вболівай з найкращими!» стартує уже 27 квітня на Центральній площі у Кіровограді.

IMG_8180.jpg IMG_8091-Edit.jpg

Мета туру – підтримати культуру вболівання в Україні напередодні проведення Чемпіонату та продемонструвати інноваційні технічні рішення компанії «Укртелеком», яку  обрано офіційним провайдером телекомунікаційних послуг УЄФА ЄВРО 2012.

Спеціально для туру «Вболівай з найкращими!» Руслана підготувала масове концертне шоу, учасником якого може стати  кожен з відвідувачів. Співачка та численні гості на сцені навчать всіх глядачів, як вболівати по-європейськи і відчути себе переможцями.

Також на території  майданчика будуть розташовані інтерактивні ігрові зони з високотехнологічними інсталяціями від Укртелекому, де можна виграти цінні призи від організаторів та отримати автографи від Руслани та інших зірок.

Так, власник головної винагороди в кожному місті туру – сертифікату на 2 квитки на матч ЄВРО 2012 – визначиться серед усіх зареєстрованих учасників, які набрали максимальну кількість балів у інтерактивних іграх туру, таких як:

  • Забий гол! - Відчуй себе футболістом, стань героєм пенальті!

Для гри створено спеціальні 3D- моделі голкіпера та форварда, які почергово повторюватимуть рухи гравця під час гри. Коли гравець в ролі форварда, завдання полягає в тому, щоб забивати голи, а коли в ролі голкіпера -  відбивати м’ячі.

3D- моделі гравців виконуються в напівпрозорих тонах з метою видимості м’яча.  

Під час гри, збоку від екрану  буде  камера, яка періодично фотографуватиме гравців та надсилатиме фотознімки на їхній профіль на порталі ogoshow.com.ua

  • Збери образ фана!

Для гри створено  спеціальні 3D- моделі чоловіка та жінки.  Гравець  може вибрати свою модель , яка буде повторювати його рухи під час гри. Гра полягає в тому, аби за допомогою одягу та атрибутики створити образ «правильного» футбольного фана.

  • Вікторина: Заробляй бали – відповідай на запитання!
  • Ігри на інтерактивному екрані (з використанням тач-скріна)

Також на підтримку всеукраїнського туру «Вболівай з найкращими!» запущено веб-портал ogoshow.com.ua, на якому можна спостерігати за перебігом подій в режимі он-лайн та брати участь у різноманітних інтерактивних конкурсах від Укртелекому та Руслани, які  можна буде спостерігати на екрані головної сцени.

Портал містить  футбольні он-лайн-активності та розширений мультимедійний контент, серед  яких окреме місце займає проект «Накачай гігантський м’яч» - змагання між містами на звання найспритнішого! За допомогою звичайного ‘like’ на веб-порталі  кожен учасник може підтримати своє місто і накачати велетенський футбольний м’яч, встановлений у центрі його  міста.

Уже сьогодні в містах проведення туру триває реєстрація волонтерів, які під керівництвом Руслани вивчатимуть динамічні рухи та ритми, що в цілому складатимуть грандіозне шоу. Головним призом туру для команди міста-переможця стане участь у зйомках нового кліпу Руслани.

Графік проведення туру містами України:

27 квітня – Кіровоград, Центральна площа, початок о 16.00

Увага! 29 квітня – Дніпропетровськ, Фестивальний причал, початок о 10.00 - перенесено на початок червня

2 травня – Запоріжжя, Фестивальна площа , початок о 10.00

8 травня – Донецьк, площа перед стадіоном «Шахтар», початок о 16.00

11 травня – Харків, площа Рози Люксембург, початок о 16.00

13 травня – Полтава, Театральна Площа, початок о 10.00

19 травня – Київ, Майдан Незалежності, початок о 10.00

25 травня – Львів, площа перед університетом ім.Франка, початок о 16.00 

27 травня – Чернівці, Соборна площа, початок о 10.00

1 червня – Ялта, Набережна, початок о 16.00

3 червня – Одеса, Площа перед стадіоном «Чорноморець», початок о 10.00

 

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ПРЕСИ:

Фото- та відеоматеріали з прес-конференції у Києві, з туру «Вболівай з найкращими!» будуть доступні на сторінці ogoshow.com.ua.

ПАТ «Укртелеком» - офіційний постачальник та провайдер телекомунікаційних послуг УЄФА ЄВРО 2012™, успішно та вчасно реалізував ключові масштабні проекти в рамках підготовки до Чемпіонату Європи з футболуОдеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок