Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Мобільний коктейль – свіжа суміш переваг від Укртелекому!


12.04.2011
Ми взяли найкращі інгредієнти, щоб створити найсмачнішу пропозицію: швидкісний мобільний Інтернет,  додаткова картка для мобільних розмов, хвилини вільного спілкування у мережі щомісяця та 3G -модем від 99 гривень!

З 11 квітня 2011 року Укртелеком презентує нову  лінійку  тарифних планів «ОГО!Мобільний»! Підключайтесь  та відкрийте для себе нові можливості швидкісного мобільного Інтернету!

Відтепер нові пропозиції «ОГО!Мобільний» доступні як контрактним, так і неконтрактним абонентам компанії. Серед тарифних планів «ОГО!Мобільний» є пропозиції як для новачків, які тільки починають відкривати для себе мобільний Інтернет, так і для  активних користувачів. Обсяги  пропонованого трафіку - до 25 Гбайт.

«За останній рік кількість абонентів мобільного Інтернету Укртелекому зросла майже удвічі, а обсяг трафіку - в 7 разів. Це свідчить про великий попит на  послуги швидкісного мобільного Інтернету. Враховуючи  тенденції ринку,  побажання наших клієнтів  та статистику споживання трафіку нашими абонентами, ми розширили лінійку пропозицій «ОГО!Мобільний».  Як свідчать дані, для користувачів мобільного Інтернету пріоритетом є швидкість. Тому ми зняли обмеження  швидкості в усіх пропозиціях. Відтепер абоненти зможуть  підібрати найоптимальніший для себе тариф  залежно від стилю життя та роботи», -  пояснює директор департаменту маркетингу ВАТ «Укртелеком»  Світлана Каткова.

Серед тарифних планів «ОГО!Мобільний» є пропозиції  для абонентів з різними потребами в обсягах трафіку -  від 550 Мбайт до 25 Гбайт:  обсяги включеного трафіку залежать  від пакету та форми обслуговування. Вартість понад  межі пакету для контрактних абонентів - від 1 копійки за Мегабайт. Детальніше про тарифи на умовах контракту та передплати можна дізнатись на сайті.

Усі пакети мобільного Інтернету «ОГО!Мобільний» доповнені також і пропозиціями для спілкування в мобільній мережі Укртелекому. Для контрактних абонентів надається друга голосова картка зі значним обсягом нетарифікованих хвилин для дзвінків на всі стаціонарні телефони по Україні та  мобільні телефони Укртелекому, причому без щомісячної абонентної плати.

Користувачам передплачених тарифних планів  «ОГО!Мобільний» надаються нетарифіковані хвилини для дзвінків у межах пакету послуг. Відтак, без додаткової оплати можна телефонувати на  понад 10 мільйонів  номерів фіксованого зв’язку по Україні, здійснювати відеодзвінки та дзвонити на мобільні номери Укртелекому.

Окрім того, всім абонентам контрактної форми обслуговування при підключенні до пакетів «ОГО!Мобільний»  надається можливість придбати 3G-модем за акційною ціною від 99 гривень!

Детально про умови акції.

Існуючі абоненти, незалежно від форми обслуговування,  можуть перейти на нові пакети «ОГО!Мобільний», зателефонувавши до Контакт-центру Укртелекому (1188 з мобільної  та 0 800 50 1188 з фіксованої мереж  Укртелекому, дзвінок безкоштовний), або завітавши  до  Пунктів обслуговування абонентів, адреси яких можна дізнатись на сайті.Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок