Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Нова лінійка тарифів на безлімітний Інтернет «ОГО!» від Укртелекому - легкий вибір.


24.03.2011

   Компанія Укртелеком представляє нові безлімітні тарифні плани на послугу високошвидкісного Інтернету «ОГО!» - «ОГО!Легкий», «ОГО!Стандарт» та  «ОГО! Ультра».

  Вже з 26 березня 2011 року скористатися перевагами цієї вигідної  пропозиції зможуть як нові, так і  існуючі абоненти Укртелекому  низки населених пунктів.

   Тепер обирати  Інтернет  в залежності від власних потреб стає ще простіше. Більше не потрібно довго розмірковувати про те, який тарифний план необхідний  саме Вам. Адже все просто: бажаєте мінімізувати витрати - обирайте «ОГО!Легкий», віддаєте перевагу найкращому співвідношенню ціна/якість - тоді «ОГО!Стандарт» саме для Вас, шукаєте максимальні можливості – Ваш вибір «ОГО!Ультра».

Підключайтеся до послуги  «ОГО!» та отримайте безліч інших переваг, серед яких:  доступ до Інтернету в зонах Wi-Fi Укртелекому по всій Україні, послуга «ОГО!Телефонія» (дзвінки за технологією VoIP), єдина мережа «ОГО!».

  Додаткову інформацію про послуги та тарифи можна отримати в  центрах продажу послуг Укртелекому  або за телефоном Контакт-центру 0 800 506 800 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому).Одеська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65023, Коблевська 39


Зворотний зв'язок