Архів новин / Приведи друга та отримуй ще бiльше Iнтернет!


09.09.2009

Акцiю для контрактних абонентiв Utel "Приведи друга та отримуй ще бiльше Iнтернет" продовжено до 15 жовтня! Високошвидкiсного мобiльного Iнтернету стає ще бiльше. Кожен, хто пiдключить друзiв до мережi Utel, зробить подарунок i собi, i друзям - по 1 Гб трафiку!

Стати учасником акцiї "Приведи друга та отримуй ще бiльше Iнтернет" дуже просто. Потрiбно лише завiтати у точки продажу Utel та отримати свiй додатковий Iнтернет трафiк!

Мобiльний Iнтернет вiд Utel - це постiйний доступ до електронної пошти, перегляд WEB/WAP-сторiнок, завантаження файлiв великого розмiру. Швидкiсть передачi даних у мережi Utel до 3,6 Мб/с.

Для доступу до Iнтернету можна використовувати USB-модем, пiдключений до комп'ютера; PCMCIA-карту, пiдключену до ноутбука; мобiльний телефон у якостi модему, що пiдключений до комп'ютера; мобiльний телефон iз WEB/WAP-браузером.

Все про акцiю на сайті Utel та  за телефонами Контакт Центру 1188 (з мережi Utel дзвiнки безкоштовнi) або 8 800 5001188 (дзвiнки безкоштовнi зi стацiонарних та мобiльних телефонiв Укртелекому).Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39