Архів новин / До уваги абонентів послуг проводового радіомовлення ВАТ «Укртелеком»!


25.05.2009

З 1 червня 2009 року абонентна плата за користування основною радіоточкою становитиме для населення 6 грн. з ПДВ, для юридичних осіб — 9 грн. з ПДВ.

З повагою ВАТ «Укртелеком»

Все про послуги проводового радіомовлення

 

Офіційний коментар компанії

ВАТ «Укртелеком» - єдиний оператор в Україні, який надає послуги проводового радіомовлення по всій території країни. Товариство  несе суттєві витрати для обслуговування обладнання і споруд  мережі проводового радіомовлення. При цьому, існуючі тарифи на користування  основною радіоточкою не покривають витрат  на надання  цієї послуги. Тільки за 2008 рік збитки становлять 161 млн. грн., за перший квартал 2009 року – 40 млн.грн.

Водночас у нашій країні відсутній  механізм компенсації збитків за надання телекомунікаційних послуг нижче їх собівартості (зокрема, Верховною Радою України 19 березня 2009 року не був підтриманий законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення доступу до універсальних телекомунікаційних послуг, метою внесення якого було прискорення створення фонду універсальних послуг для забезпечення рівних умов для всіх учасників телекомунікаційного ринку та запровадження механізму компенсації збитків від надання загальнодоступних послуг), що дозволило б компанії  забезпечувати клієнтам якісні послуги.

Саме тому, для збереження можливості мільйонам абонентів Укртелекому  й надалі користуватися послугами проводового радіомовлення,  компанія змушена переглянути тарифи.Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39