Архів новин / У Верховній Раді України


01.12.2005
Верховна Рада у середу прийняла Закон України "Про внесення змін та доповнень у деякі закони України" (стосовно сфери телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України). За прийняття цього Закону проголосувало 253 народних депутати.

Згідно з прийнятим Законом, у законодавчому визначенні терміну "провайдер телекомунікацій" (у Законі України "Про телекомунікації") виключаються слова, що вказують на відсутність у провайдера телекомунікацій права на експлуатацію телекомунікаційних мереж, а також кінцеве оснащення таких мереж віднесено до категорії технічних засобів телекомунікацій.

У Закон України "Про телекомунікації" вносяться зміни, якими центральний орган виконавчої влади у сфері зв'язку уповноважується здійснювати координацію робіт з підтвердження відповідності технічних засобів телекомунікацій.

Законом встановлюється ліцензійний режим здійснення підприємницької діяльності, пов'язаної з наданням послуг з поширення телерадіопрограм із застосуванням власних або орендованих технічних засобів телекомунікацій, а також з надання в користування каналів електрозв'язку.

Закон спрощує процедуру переоформлення ліцензії для проведення діяльності в сфері телекомунікацій у випадках закінчення терміну її дії.

Крім цього, редакційно удосконалюється положення пункту 2 частини 7 ст. 32 Закону України "Про радіочастотний ресурс України", яким встановлені підстави для залишення без розгляду заяви про видачу ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України.

За матеріалами “ProUA”.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39