Архів новин / У Кабінеті Міністрів України


20.05.2005
Кабінет Міністрів України своєю постановою від 11.05.2005 року №342 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року №1548 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» вніс зміни до переліку повноважень держструктур щодо регулювання цін і тарифів на окремі види продукції, товарів та послуг.

Згідно з документом, за Мінтрансзв’язку серед іншого залишилось право встановлення за погодженням з Мінекономіки тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою. За погодженням з Мінекономіки та Пенсійним фондом, міністерство може встановлювати тарифи на оплату послуг, пов’язаних із виплатою та доставкою пенсій та грошової допомоги населенню, що виплачується з коштів Пенсійного фонду.

Департамент спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації СБУ, згідно з документом, повноважний встановлювати граничні тарифи на послуги конфіденційного зв’язку, які надаються споживачам у Національній системі конфіденційного зв’язку.

За матеріалами офіційного веб-сайту Верховної Ради України.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39