Архів новин / Сьогодні в Центрі технічної експлуатації місцевого телефонного зв’язку Одеської філії ВАТ “Укртелеком” розпочався семінар-нарада з питань безпечної експлуатації електроустановок підприємств електрозв’язку.


23.05.2006
Сьогодні в Центрі технічної експлуатації місцевого телефонного зв’язку Одеської філії ВАТ “Укртелеком” розпочався семінар-нарада з питань безпечної експлуатації електроустановок підприємств електрозв’язку та правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів.

У нараді беруть участь заступники начальників Центрів, відповідальні за енергогосподарство, керівники та фахівці служб охорони праці та пожежної безпеки Центрів і цехів філії, а також представники Державної інспекції з енергетичного нагляду та територіального управління Держнаглядохоронопраці. Нарада проходитиме під головуванням заступника директора з технічних питань Шеремета І.Г.

Під час наради розглядатимуться питання щодо аналізу роботи з питань справного стану, безпечної експлуатації та обслуговування електроустановок у Центрах та цехах Одеської філії за 2005 рік та І квартал 2006 року. Окрім теоретичних питань програмою семінару передбачені спеціальні заняття по визначенню та вирішенню проблем, які виникають під час безпосередньо практичної роботи.

У ході семінару фахівцями технічних служб філії буде проведена перевірка знань з охорони праці, технології робіт, правил пожежної безпеки та правил ДНАОП при виконанні спеціальних робіт.
Семінар триватиме 4 дні.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39