Архів новин / На базі Ренійського цеху електрозв'язку Ізмаїльського ЦЕЗ № 3 Одеської філії ВАТ “Укртелеком” відбувся черговий етап огляду-конкурсу лінійних бригад та дільничних електромонтерів.


23.06.2006
На базі Ренійського цеху електрозв'язку Ізмаїльського ЦЕЗ № 3 Одеської філії ВАТ “Укртелеком” відбувся черговий етап огляду-конкурсу лінійних бригад та дільничних електромонтерів.
Його ціль - визначити найкращих серед бригад, що забезпечують роботу телефонного зв'язку у сільських населених пунктах. У програму змагань входять: перевірка теоретичних знань і правил безпечного ведення робіт, укомплектованість технічними пристосуваннями і інструментами, виконання практичних завдань на лініях сільського зв'язку.
Всі учасники огляду-конкурсу продемонстрували гарний рівень теоретичної підготовки і практичних навичок. Практичні заняття проходили в с. Орловка Ренійського району Одеської області.

За результатами проведення огляду-конкурсу серед бригад Ізмаїльського центру електрозв’язку Одеської філії ВАТ “Укртелеком” на виділеній ділянці була виконана наступна робота:
- переведено на залізобетонні опори понад 2,5 км богатопарного кабелю;
- встановлено 10 кабельних ящиків;
- встановлено 72 шт. кронштейнів.

Переможцем цього конкурсу стала бригада Ізмаїльського центру електрозв’язку (бригадир – Радул С.І.).


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39