Архів новин / Вхідний зв’язок для універсальних таксофонів


28.03.2007
Увага! З 1 березня Укртелеком надає вхідний зв’язок для універсальних таксофонів на всій території країни.

Вхідний зв’язок забезпечується лише для таксофонів, на яких розміщено наклейку “На цей таксофон Вам можуть зателефонувати за номером: ___________”.

Якщо у Вас закінчується чіп-карта, або Ви попередньо домовилися, Ваш абонент може зателефонувати Вам на таксофон, на якому розміщена відповідна наклейка. Для цього необхідно повідомити йому номер таксофона, зазначений на наклейці. Оплачує послугу той, хто телефонує. Для Вас вхідні дзвінки на таксофон – безкоштовні.

У разі виникнення питань щодо отримання послуг вхідного телефонного зв’язку на таксофони необхідно звертатися за єдиним безкоштовним номером сервісної підтримки споживачів таксофонних послуг 8-800-50-333-00.

Для довідки:

Нагадаємо, що дослідне надання послуг вхідного телефонного зв’язку таксофони упродовж двох місяців відбувалося у Кримській, Львівській та Харківській філіях компанії. Під час тестового періоду, був зафіксований великий попит на нову послугу з боку споживачів.
В експерименті було задіяно близько 4500 таксофонів, на кожен з яких в середньому здійснено більше 10 вхідних дзвінків. Слід зазначити, що послуга вхідного зв'язку користувалась найбільшим попитом на таксофонах розташованих у лікувальних та навчальних закладах, базах відпочинку та гуртожитках.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39