Архів новин / Кабінет Міністрів України своєю Постановою від 6 червня 2006 р. №789 затвердив Положення про Міністерство транспорту та зв’язку України.


08.06.2006
Кабінет Міністрів України своєю Постановою від 6 червня 2006 р. №789 затвердив Положення про Міністерство транспорту та зв’язку України.

Згідно з документом, окрім затвердження власне Положення про Міністерство транспорту та зв’язку, Мінтрансзв’язку, разом з Державною службою з нагляду за забезпеченням безпеки авіації та Міністерством фінансів доручено вирішити в установленому порядку питання щодо передачі Міністерству транспорту та зв’язку частини бюджетних призначень, передбачених на утримання у 2006 році Державної служби з нагляду за забезпеченням безпеки авіації, з урахуванням переданих йому повноважень щодо забезпечення безпеки авіації; подати у місячний строк пропозиції щодо приведення актів Кабінету Міністрів України у відповідність із цією постановою, а також привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

За матеріалами: “Урядовий портал”.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39