Архів новин / Завершили роботу Загальні збори акціонерів ВАТ "Укртелеком"


14.06.2006
Учасники зборів затвердили звіт Правління компанії про результати фінансово-господарської діяльності товариства за 2005 рік та визначили основні напрямки діяльності компанії на 2006 рік. Голова Правління ВАТ ”Укртелеком” Георгій Дзекон у своєму виступі окреслив ключові напрямки розвитку Товариства. Збори підтримали ініціативи керівництва компанії з модернізації мереж зв’язку, розвитку традиційної телефонії за рахунок коштів фонду загальнодоступних телекомунікаційних послуг, активного впровадження та розвитку нових послуг на ринку телекомунікацій, розвитку мобільного зв’язку третього покоління тощо. Акціонерами позитивно оцінений перехід на сучасні методи управління компанією, які забезпечуються принципово новою якістю менеджменту.

Акціонери затвердили планові нормативи розподілу чистого прибутку за 2006 рік: до фонду виплати дивідендів направлено — 40%, до фонду розвитку товариства — 30%, до фонду матеріального заохочення працівників — 25 %, до резервного фонду — 5 %.

Голова зборів Світлана Лєдомська у своєму виступі особливо підкреслила, що прийняті зборами рішення, зокрема, у фінансових питаннях, сприятимуть розвитку компанії.
Нагадаємо, що 26 квітня загальні збори акціонерів ВАТ ”Укртелеком”, розглянули більшість питань порядку денного:

Учасники зборів підтримали звіт Спостережної ради компанії, яка протягом року активно спрямовувала діяльність Товариства на досягнення позитивних економічних та соціальних результатів в інтересах акціонерів та держави. В зв’язку з обранням народним депутатом України, Олександр Третьяков склав повноваження Голови Спостережної ради ВАТ ”Укртелеком”. На цю посаду акціонери обрали Юрія Рубана - радника Президента України, директора Національного інституту стратегічних досліджень.

За рішенням акціонерів зазнав змін склад Спостережної ради. Зокрема, до неї увійшли Перший заступник Голови Державної податкової адміністрації Григорій Оперенко, заступник Голови Служби безпеки України Микола Куркін, заступник Міністра оборони України Микола Нещадим, директор Департаменту фінансової політики Міністерства економіки України Роман Жуковський, голова спостережної ради ЗАТ ”Промзв’язок” Ігор Піковський, заступник Голови Фонду Держмайна України Світлана Лєдомська, директор департаменту розвитку та будівництва телекомунікаційних мереж ВАТ ”Укртелеком” Володимир Лисогор та заступник міністра транспорту та зв’язку України Василь Гандабура.

Акціонери затвердили баланс Товариства, позитивно оцінивши факт проведення міжнародного аудиту компанією “KPMG”. Ухвалено нормативи розподілу чистого прибутку за 2005 рік: до фонду виплати дивідендів направлено — 40%, до фонду розвитку товариства — 30%, до резерву на матеріальне заохочення працівників - 25 %, до резервного фонду — 5 %. У 2005 році чистий прибуток від господарської діяльності склав 519 млн. гривень.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39