Архів новин / До уваги керівників рекламних агенцій, підприємств, товариств, організацій!


01.07.2005
Шановні панове!
Відкрите акціонерне товариство “Укртелеком” пропонує Вам скористатись унікальною можливістю ефективного просування Вашої продукції та продукції Ваших клієнтів за допомогою телефонних карток.

Телефонна картка є не тільки зручним та практичним засобом оплати послуг таксофонного зв’язку, а й найдоступнішим носієм рекламної інформації про товари та послуги, розрахованої на масову аудиторію.

Користувачами телефонних карток є широкі верстви населення – від дітей та підлітків до людей похилого віку, тобто найбільш активна частина споживачів товарів та послуг масового виробництва.

В силу своєї особливості реклама на телефонних картках має унікальні можливості:
 • телефонна картка зберігається поряд з самими необхідними речами, що забезпечує велику кількість рекламних контактів користувача з інформацією, розміщеною на картці;
 • відсутність поруч реклами конкурентів;
 • широке охоплення аудиторії;
 • тривалий термін дії реклами.

  Крім того, телефонна картка може використовуватись як виключно ефективний засіб по просуванню на ринок нових торгових марок та послуг:
 • для проведення інформаційних та іміджевих рекламних кампаній;
 • для акцій по стимулюванню збуту;
 • для дисконтних акцій (може виступати в якості дисконтної картки).

  Загальний тираж телефонних карток, що випускаються Укртелекомом, складає понад 1 мільйон на місяць, а в період літнього курортного сезону він збільшується до 2 мільйонів щомісячно.

  Вартість тиражування реклами на телефонних картках визначається в залежності від регіону їх розповсюдження. Діє гнучка система знижок.

  При розміщенні реклами на телефонних картках Ви маєте можливість замовити їх розповсюдження як по всій території України, так і в будь-якому регіоні за Вашим бажанням.

  Розповсюдження телефонних карток з рекламою замовника здійснюється Укртелекомом безкоштовно.

  Пропонуємо Вам скористатись нашою пропозицією та сподіваємось на плідну співпрацю. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.

  За більш детальною інформацією щодо розміщення реклами на телефонних картках звертайтесь до відділу реклами та презентаційної діяльності реклами ВАТ “Укртелеком” за тел. - (044) 238 22 54. Контактна особа – Сафронова Наталія, e-mail: nsafronova@ukrtelecom.net.

  У Одеській філії ВАТ “Укртелеком” - до групи із зв’язків з громадськістю та пресою (65029, м. Одеса, вул. Садова, 10). Контактна особа - Овчинникова Олена Миколаївна (тел. (048) 731-50-88, e-mail: eovchynnykova@od.ukrtelecom.net.


 • Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

  Довідка за телефоном: 0-800-506-800
  Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39