Архів новин / В Одеській філії ВАТ "Укртелеком" проходить другий етап огляду-конкурсу лінійних бригад та дільничних електромонтерів.


27.09.2006
В Одеській філії ВАТ "Укртелеком" проходить другий етап огляду-конкурсу лінійних бригад та дільничних електромонтерів, який передбачає перевірку виконання робіт безпосередньо на об’єктах зв’язку та радіофікації на протязі всього ремонтно-будівельного сезону.

У огляді-конкурсі, якій відбувся у селі Старі Трояни Кілійського району взяли участь 4 бригади представників Ізмаїльського центру, Кілійського, Ренійського та Болградського цехів електрозв’язку. Бригади продемонстрували високий рівень професійної майстерності та здійснили обмін досвідом.

Під час проведення конкурсу комісія приділяла увагу питанням дотримання вимог техніки безпеки при виконанні робіт лінійними бригадами (перевірка відсутності напруги, наявність заземлень, демонтаж і перенос кабелю), комплектації бригад необхідними матеріалами, комплектації кожного члена бригади, в тому числі дільничних електромонтерів, захисними засобами, інструментами та пристосуваннями відповідно переліку умов огляду-конкурсу. Водії представили для перевірки закріплений автотранспорт та здали залік по знанню правил дорожнього руху.

Під час змагань бригадами на виділеній ділянці була виконана наступна робота:
- переведено на залізобетонні опори 1700 м богатопарного кабелю, встановлено 21 кронштейн, обладнано 3 заземлення, виконано монтаж чотирьох УКС 10х2 та 2 муфт, також виконувалася обрізка дерев і вирівнювання опор.

Переможцями визнано бригаду Ізмаїльського центру електрозв'язку (бригадир - кабельник-спаювальник IV розряду С.І. Радул) та дільничного електромонтера VІ розряду с. Стара Некрасівка Ізмаїльського району Ю.Б. Кайряка. На другому місці - бригада Болградського цеху електрозв'язку, на третьому - бригада Кілійського цеху електрозв'язку.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39