Архів новин / В Одеський філії ВАТ “Укртелеком” на базі ЦТЕ МТТЗ було проведено семінар-нараду з фахівцями охорони праці Центрів ОФ.


15.09.2006
В Одеський філії ВАТ “Укртелеком”, відповідно до вимог “Положення про навчання та перевірку знань з питань охорони праці працівників ВАТ "Укртелеком” та “Плану виконання комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці та запобігання професійних захворювань і аварій по Одеської філії ВАТ “Укртелеком” на 2006 рік”, на базі ЦТЕ МТТЗ було проведено семінар-нараду з фахівцями охорони праці Центрів ОФ.

У роботі семінару взяли участь: головний державний інспектор відділу Державного Нагляду з охорони праці в автомобільному транспорті, авіації, машинобудівництві та зв'язку Територіального управління по Одеській області Кривуля Г.В., служба охорони праці філії, начальники відділів та служб за напрямками, фахівці охорони праці Центрів електрозв'язку філії.
Під час роботи семінару було проведено аналіз стану охорони праці в Одеській філії за ІІ півріччя 2005 р. та І півріччя 2006 р. рік, розглянуті питання щодо стану виробничого травматизму в України та Одеській області, порядок розслідування і ведення обліку нещасних випадків, профзахворювань та аварій на виробництві, планування заходів щодо встановлення нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, організації робіт з підвищеною небезпекою, вимоги керівних і нормативних документів з питань охорони праці. Проведені практичні заняття по організації роботи з охорони праці на базі ЦЕЗ №1 (м. Білгород-Дністровський). Також були обговорені питання щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2006-2007 рр.

По закінченню семінар-наради у фахівців охорони праці були відпрацьовані рекомендації щодо поліпшення стану охорони праці та попередженню виробничого травматизму в Одеській філії ВАТ "Укртелеком".


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39