Архів новин / З метою підвищення рівня протипожежного захисту об’єктів Одеської філії ВАТ “Укртелеком” відбулась семінар-нарада з фахівцями пожежної безпеки Центрів електрозв'язку філії.


13.09.2006
З метою підвищення рівня протипожежного захисту об’єктів Одеської філії ВАТ “Укртелеком” відбулась семінар-нарада з фахівцями пожежної безпеки Центрів електрозв'язку філії.

Нарада проходила під керівництвом заступника директора з питань будівництва Богери М.О. У роботі семінару також взяли участь: головний спеціаліст Держпожежнадзору Головного Управління МНС України в Одеській області Віктор Макаренко, 18 інженерів з пожежної безпеки Центрів філії та начальники відділів філії за напрямками.

На семінарі проведено аналіз стану пожежної безпеки Одеської філії за 2005 р. та за І півріччя 2006 р., розглянуті питання щодо підвищення рівня протипожежного захисту підпорядкованих об’єктів зв’язку, вимоги керівних і нормативних документів з пожежної безпеки. За участю представників Державної пожежної охорони проведено практичні заняття по евакуації обслуговуючого персоналу і гасінню умовної пожежі членами ДПД у АТС 63/67 ЦТЕ МТЗ та ЦЕЗ № 1 (м. Білгород-Дністровський).

По закінченню семінару у фахівців з пожежної безпеки були прийняті заліки з питань пожежної безпеки і відпрацьовано рекомендації щодо поліпшення протипожежного захисту підпорядкованих об’єктів.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39