Архів новин / У Національній комісії з питань регулювання зв’язку України


30.08.2005
Національна комісія з питань регулювання зв'язку (НКРЗ) доручила Українському державному центру радіочастот (УДЦР) здійснювати нагляд у сфері використання радіочастотного ресурсу. Про це повідомила прес-служба НКРЗ.

Як зазначається у повідомленні, дані повноваження надані Центру радіочастот до створення Державної інспекції зв'язку та її територіальних підрозділів.

Зокрема, голова НКРЗ Олег Гайдук наголосив, що телекомунікаційний ринок потребує моніторингу та ефективного контролю радіочастотного ресурсу. Законодавство України поклало на НКРЗ повноваження щодо виявлення та усунення порушень на ринку телекомунікацій, і у зв’язку з цим, прийнято рішення, до створення Державної інспекції зв’язку, залучити Український державний центр радіочастот до участі у здійсненні нагляду в даній сфері.

На період до створення Державної інспекції зв'язку здійснювати радіочастотний моніторинг будуть посадові особи УДЦР, уповноважені на це НКРЗ.

За інформацією прес-служби, на своєму останньому засіданні НКРЗ затвердила перелік посадових осіб, які мають право розглядати справи і виносити постанови про адміністративні правопорушення у сфері використання радіочастотного ресурсу.

Крім цього, НКРЗ погодила і внесла на розгляд до Кабінету Міністрів України проект відповідної постанови про утворення Державної інспекції зв'язку, як урядового органу у складі НКРЗ. Постановою передбачено формування штату апарату з граничною чисельністю у 150 чоловік.

За матеріалами прес-служби НКРЗ.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39