Архів новин / У Кабінеті Міністрів України


01.09.2005
На засіданні Кабінету Міністрів України прийнято постанову про створення Державної інспекції зв'язку як урядового органу державного управління.

Державна інспекція зв'язку створюється на виконання Законів України "Про телекомунікації" та "Про радіочастотний ресурс України" для здійснення нагляду за ринком телекомунікацій і використанням радіочастотного ресурсу.

Відповідно до постанови, для створення Державної інспекції зв'язку апарат Національної комісії з питань регулювання зв'язку буде збільшено. Передбачено також створення 8 регіональних підрозділів інспекції.

Інспекція буде не тільки виявляти і припиняти правопорушення на території України, але й здійснювати комплекс заходів, що забезпечують ефективне використання радіочастотного ресурсу і чітке дотримання законодавства на ринку телекомунікацій. Інспекція зв'язку буде виконувати перевірку технічних засобів на місцях їхньої експлуатації, виявлятиме і припинятиме створення ними радіоперешкод.

Створення Державної інспекції зв'язку дозволить задіяти ефективні механізми здійснення нагляду за ринком телекомунікацій, а також стимулюватиме операторів телекомунікацій до надання якісних послуг.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39