Архів новин / Мінтрансзв’язку пропонує переглянути низку регуляторних актів


09.08.2005
Робоча група, спеціально створена Міністром транспорту та зв’язку Євгеном Червоненком, пропонує скасувати та внести зміни до низки нормативних актів, які регулюють діяльність галузі транспорту та зв’язку. Проекти змін вже надіслано на погодження до відповідних органів виконавчої влади.

Робочу групу створено для проведення аналізу регуляторних актів на виконання Указу Президента України від 01.06.05 №901 „Про деякі заходи щодо забезпечення здійснення регуляторної політики”. До її складу увійшли 13 представників суб’єктів господарювання та 12 представників Мінтрансзв’язку.

Робоча група переглянула 129 регуляторних актів Мінтрансзв’язку та 30 - Кабінету Міністрів України та дійшла висновку про необхідність скасування 27 актів Мінтрансзв’язку та внесення змін ще до 38 актів. Зокрема, серед актів Мінтрансзв’язку, що проходять процедуру скасування - наказ від 27.04.05 №153 „Про затвердження порядку проведення державної реєстрації електронних інформаційних ресурсів”.

Робоча група також розробила низку наказів на виконання постанови Кабінету Міністрів України „Про встановлення повноважних органів виконавчої влади та виконавчих органів місцевих рад щодо врегулювання цін і тарифів”. 5 наказів вже направлені на державну реєстрацію до Мінюсту, ще 7 проектів наказів – на погодження до облдержадміністрацій.

За інформацією прес-служби Мінтрансзв’язку.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39