Архів новин / У бюро з підготовки робітничих кадрів Одеської філії ВАТ “Укртелеком” постійно навчаються та підвищують кваліфікацію працівники 13 спеціальностей електрозв’язку.


18.10.2005
У бюро з підготовки робітничих кадрів Одеської філії ВАТ “Укртелеком” постійно навчаються та підвищують кваліфікацію працівники 13 спеціальностей електрозв’язку. Так, з початку 2005 року тут підвищили кваліфікацію 152 та отримали нову професію 37 чоловік.

Програма курсів спрямована на поглиблення знань з охорони праці, основ трудового законодавства, основ ринкової економіки, основи електротехніки і електроніки, інформаційних технології та спеціального курсу, направленого на отримання саме професійних навиків.

До проведення занять залучаються фахівці технікуму зв'язку та інформатизації ОНАЗ ім. О.С. Попова, фахівці відділів та центрів електрозв’язку Одеської філії ВАТ “Укртелеком”, які призначаються відповідальними за проходження професійно-практичної підготовки на робочих місцях.

Зараз продовжують професійно-практичну підготовку 20 працівників філії за професією “Електромонтер з обслуговування холодильного устаткування електрозв'язку” та найближчим часом розпочнуть підготовку ще 13 працівників, бажаючих отримати, або підвищити кваліфікацію за професією “Електромонтер з обслуговування електроустановок”.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39