Архів новин / 1 жовтня відзначалося святкування 192-ї річниці міста Ізмаїла. У підготовці до цієї акції активну участь взяли всі установи та підприємства міста, у тому й числі центр електрозв’язку Одеської філії ВАТ “Укртелеком”.


04.10.2004
1 жовтня відзначалося святкування 192-ї річниці міста Ізмаїла. У підготовці до цієї акції активну участь взяли всі установи та підприємства міста, у тому й числі центр електрозв’язку Одеської філії ВАТ “Укртелеком”.

Представники міських підприємств та організацій, члени делегацій від міст побратимів, школярі, студенти, воїни Ізмаїльського гарнізону, ветерани, депутати міської ради, жителі і гості міста зібралися на мітинг у пам'ятника засновнику міста генералу С.А. Тучкову. Разом з іншими, квіти до підніжжя пам'ятника поклали і представники Ізмаїльського Центру електрозв'язку.

Зв'язківці “Укртелекома” підготували свій подарунок місту та городянам. Кілька днів назад на АТС-5, розташованої в Ізмаїлі на проспекті Леніна були закінчені пусконалагоджувальні роботи по впровадженню в експлуатацію обладнання високошвидкісного доступу до мережі Інтернет «Сиріус – 128».
Введення в експлуатацію нового обладнання дасть можливість зробити послугу швидкісного доступу таким абонентам, як Ізмаїльський гуманітарний університет, технікум економіки і права, ряду підприємств, установ і комерційних компаній. Фахівці Ізмаїльського центру електрозв'язку вже зробили підключення перших користувачів.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39