Архів новин / Верховна Рада України ухвалила Закон України “Про загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства ЄС”


01.12.2003
Верховна Рада України ухвалила Закон України “Про загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства ЄС”.

Ця Програма визначає механізм досягнення Україною відповідності критеріям набуття членства в Європейському Союзі. Цей механізм включає адаптацію законодавства, утворення відповідних інституцій та інші додаткові заходи, необхідні для ефективного правотворення та застосування правових норм.

Згідно з законом, Уряд має привести у відповідність з європейськими правовими нормами власні нормативно-правові акти, а також забезпечити відповідність до них нормативно-правових актів, виданих міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади.

Програмою передбачено, зокрема, створення й функціонування загальнодержавної інформаційної мережі з питань європейського права та забезпечення вільного доступу до неї всіх учасників процесу адаптації. Мають бути створені Інтернет-портал, електронна система документації Європейського Союзу, у тому числі база даних законодавства ЄС українською мовою.

Інформація з офіційного сайту ДКЗІ України.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39