Архів новин / В Одеській філії ВАТ “Укртелеком” проведено засідання Ради, на якій розглянуті питання підготовки структурних підрозділів філії до роботи в осінньо-зимовий період 2004-2005 років та організації продажу і перспективи розвитку послуг Інтернет.


30.09.2004
В Одеській філії ВАТ “Укртелеком” проведено засідання Ради, на якій розглянуті питання про хід підготовки структурних підрозділів філії до роботи в осінньо-зимовий період 2004-2005 років та організації продажу і перспективи розвитку послуг Інтернет.

Нарада проходила під головуванням директора ОФ ВАТ «Укртелеком» Попова В.І., за участю його заступників, начальників відділів, центрів, заступників начальників центрів з технічних питань та продажу послуг, а також Голови профспілкової організацій Одеської філії.

Було заслухано доповіді заступника директора з будівництва Богери М.О., заступника директора з маркетингу та продажу послуг Смірнова І.В., начальника відділу експлуатації мереж Саровело В.М. та начальника відділу інформаційних технологій Петухіна Л.Я.

У ході засідання обговорено важливіші проблеми діяльності філії щодо перспектив розвитку послуг Інтернет, нових послуг та визначено оптимальні шляхи їх вирішення.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39