Архів новин / В Одеській філії ВАТ “Укртелеком” велика увага приділяється роботі зі зверненнями громадян.


27.02.2006
В Одеській філії ВАТ “Укртелеком” велика увага приділяється роботі зі зверненнями громадян.
Протягом 2005 року на особистий прийом директора філії звернулись 256 громадян. Основні теми звернень – встановлення, розблокування та перенесення квартирних телефонів.

В цілому керівництвом Одеської філії ВАТ “Укртелеком” за 2005 р. було розглянуто 1473 письмових звернень громадян, у тому числі 449 по запиту інших інстанцій.

Переважна більшість звернень стосувалась вирішення проблем телефонізації житла, розблокування та переоформлення телефонів, але були й нарікання на якість зв’язку, відмови від оплати міжміських та міжнародних розмов. На всі звернення вчасно надано вичерпані письмові відповіді, частину звернень позитивно вирішено.

З метою оперативного реагування на недоліки у роботі філії, а також для забезпечення "зворотного" зв'язку зі споживачами у Одеській філії діє "гаряча телефонна лінія".

Для підвищення ефективності роботи електрозв'язківців та запобігання випадків неякісного обслуговування споживачів, щомісяця фахівцями філії проводиться аналіз найбільш актуальних проблем, а також визначаються шляхи удосконалення роботи зі зверненнями громадян.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39