Архів новин / Нові тарифи на інтернет-послуги


23.05.2005
З 16 травня ВАТ “Укртелеком” впроваджує нові, помітно знижені тарифи на більшість послуг доступу до Глобальної мережі Інтернет.

Черговий крок на зустріч клієнтам свідчить, про бажання Товариства вести цивілізований та взаємовигідний діалог, результатом якого є створення найсприятливіших умов для споживачів.

Враховуючи тенденції та попит на ринку телекомунікаційних послуг, Товариство суттєво знижує вартість послуг постійного ІР-з’єднання по виділеній лінії для тарифних планів “БІЗНЕС”, “ПРЕМІУМ”, “ПРЕМІУМ ПЛЮС” та “ПРЕМІУМ ПРОВАЙДЕР”.

Також, фахівцями компанії розроблено нові гнучкі тарифні плани на послуги доступу до глобальної мережі Інтернет за технологією ADSL, із розширенням переліку додаткових послуг, зокрема, електронної пошти.

Новий пакет пропозицій суттєво поліпшить можливості доступу до “всесвітньої павутини” для переважної більшості користувачів. Кожна з категорій споживачів зможе підібрати найоптимальніший тарифний план, враховуючи свої потреби. Сподіваємося, що запропоновані нашим Товариством оновлені цінові пропозиції зроблять Ваш бізнес більш ефективним та прибутковим.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39