Архів новин / Верховна Рада України на своєму засіданні прийняла у новій редакції Закон України "Про телекомунікації".


20.11.2003
Верховна Рада України на своєму засіданні 18 листопада прийняла у новій редакції Закон України "Про телекомунікації".
Закон України "Про телекомунікації" було прийнято Верховною Радою 9 липня цього року. У серпні Президент України Леонід Кучма наклав на нього вето. У новій редакції Закону були враховані зауваження та пропозиції, висловлені Президентом України.

За прийняття Закону України "Про телекомунікації' проголосували 296 народних депутатів.

Народні депутати схвалили у новій редакції Закон України "Про Загальнодержавну програму підтримки молоді на 2004-2008 роки", врахувавши пропозиції Президента України.

Програму розроблено з метою забезпечення реалізації державної молодіжної політики та створення сприятливих політичних, соціальних, економічних, законодавчих, фінансових та організаційних передумов для самореалізації молоді та розв'язання її нагальних проблем.

Серед основних напрямків програми - створення умов для доступності якісної освіти, сприяння творчому та інтелектуальному розвитку молоді, що передбачає, зокрема, інформатизацію навчального процесу, повне забезпечення потреб навчальних закладів у комп'ютерній техніці, забезпечення середніх та вищих навчальних закладів доступом до мережі Інтернет.

У рамках формування інформаційного простору для реалізації державної молодіжної політики передбачається висвітлення у друкованих та електронних ЗМІ, комп'ютерній мережі Інтернет стану реалізації державної молодіжної політики, створення у мережі Інтернет єдиної інформаційної бази даних про вакансії для молоді, яка шукає роботу, молодіжних Інтернет-порталів, центру правової допомоги "on-line"; впровадження програм, спрямованих на розширення доступу молоді до мережі Інтернет, та інших інформаційних баз і мереж.

Інформація з офіційного сайту ДКЗІ України.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39