Архів новин / В районних центрах електрозв’язку Одеської дирекції ВАТ "Укртелеком" відбулись урочисті заходи, присвячені святкуванню Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку


17.11.2003
В районних центрах електрозв’язку Одеської дирекції ВАТ "Укртелеком" відбулись урочисті заходи, присвячені святкуванню Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку.
Серед них: урочисті збори, зустрічі з ветеранами галузі зв'язку, спортивні змагання.

Завершено турнір із шахів та шашок серед працівників Ізмаїльського центру електрозв’язку та цехів. Перше місце зайняли зв’язківці Кілійського цеху електрозв’язку, друге – Ізмаїльський центр, третє – Болградський цех.
В м. Білгород-Дністровському була проведена спартакіада із настільного тенісу, легкої атлетиці та армреслінгу. На святкових зборах працівників та ветеранів зв’язку, 14 листопада усі переможці, призері та активні учасники спартакіади, як у командному, так і у особистому заліку були нагороджені дипломами, грамотами та цінними подарунками.

Напередодні професійного свята в Ізмаїльському ЦЕЗ № 3 Одеської дирекції ВАТ “Укртелеком” вийшов номер святкового листку “Телеком-Експрес”, на сторінках якого з професійним святом зв’язківців привітали директор ОД ВАТ “Укртелеком” Валерій Єфремов, начальник Ізмаїльського ЦЕЗ № 3 Валентин Попазов, народний депутат Юрій Крук, керівники Ізмаїльської міської адміністрації та райдержадміністрацій, ветерани та колеги - зв’язківці.
Справжнім подарунком для читачів стало поетичне поздоровлення від Надії Паршихіної, електромеханіка Ізмаїльського центру електрозв’язку:

Связистам нашим поздравления!
Верны профессии своей,
Из поколенья в поколение
Трудом служили для людей.

Бежало время и события,
Менялись вслед за ним стремясь -
Наука делала открытия
И развивалась наша связь.

Входила прочно и уверенно
В любую отрасль, в каждый дом.
Шагами километры меряны -
Монтерам этот путь знаком.

Уже давно ушел в забвение
Воздушный проводной канал -
Бесшнуровым соединениям
Их заменить черед настал.

Передовые технологии
Внедряет двадцать первый век,
И пусть параметры сверхточные -
Всем управляет человек!

Вам - скромным умным и старательным
Желаем счастья и добра!
Придет к нам "завтра" обязательно,
И будет лучше, чем вчера!


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39