Архів новин / В Україні відбулося відкриття мережі авторизованих Центрів тестування в галузі комп'ютерної підготовки населення за програмою ECDL - European Computer Driving Licence ("Європейський стандарт комп'ютерної грамотності")


29.10.2003
В Україні відбулося відкриття мережі авторизованих Центрів тестування в галузі комп'ютерної підготовки населення за програмою ECDL - European Computer Driving Licence ("Європейський стандарт комп'ютерної грамотності").

Центри працюватимуть в Києві на базі Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" і Харкові - на базі Харківського політехнічного університету.

У центрах здійснюватиметься підготовка і тестування користувачів комп'ютерів з видачею посвідчення європейського зразка ECDL. Сертифікат ECDL підтверджує базові знання власника в галузі комп'ютерної грамотності і свідчить про його конкурентноздатність на сучасному ринку праці.

Міжнародна програма "Європейський стандарт комп'ютерної грамотності" - ECDL - успішно працює більше ніж у 140 країнах світу та є загальноприйнятим у Європі стандартом, що затверджений Європейським Союзом у 2001 році.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39