Архів новин / Міністерство промислової політики України здійснює перегляд переліку підприємств для визначення їх відповідності визначеним критеріям і подання Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції України необхідних пропозицій


28.10.2003
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 695 “Про визначення критеріїв віднесення підприємств (організацій) до таких, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави”, Міністерство промислової політики України здійснює перегляд переліку таких підприємств для визначення їх відповідності визначеним критеріям і подання Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції України необхідних пропозицій.

Статус стратегічних, зокрема, залишиться у підприємств та організацій, діяльність яких пов'язана з функціонуванням інфраструктури соціального значення, а саме - електрозв'язку і пошти, науково-технічних підприємств, а також підприємств і організацій, що мають чисельність робітників понад 5 тис. осіб і загальний валовий прибуток понад 100 млн. гривень.


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39