Архів новин / Прем'єр-міністр України Віктор Янукович зустрівся із виконавчим директором корпорації "Інтел" Крейгом Барреттом, який прибув до України для переговорів з урядом, представниками ділових і наукових кіл щодо розвитку інформаційних технологій в Україні


31.10.2003
Прем'єр-міністр України Віктор Янукович зустрівся із виконавчим директором корпорації "Інтел" Крейгом Барреттом, який прибув до України для переговорів з урядом, представниками ділових і наукових кіл щодо розвитку інформаційних технологій в Україні. Корпорація Intel є одним з провідних світових виробників мікропроцесорів, та устаткування для комп'ютерів, комп'ютерних мереж і засобів зв'язку.

Під час зустрічі Глава українського Уряду поінформував співрозмовника про ситуацію в Україні з впровадженням інформаційних технологій. За словами Віктора Януковича, в нашій країні вже завершується формування правового поля, яке стимулює їх розвиток.

В.Янукович відзначив перспективність підписаного того ж дня Меморандуму про співробітництво між корпорацією "Інтел" та Міністерством освіти і науки України. Робота проводитиметься у рамках реалізації в Україні всесвітньої добродійної програми Intel "Навчання для майбутнього". Цим проектом передбачається навчання 10 тисяч українських вчителів упродовж 2004 року використанню сучасних інформаційних технологій у навчальних закладах України.

Йшлося також про співробітництво у сфері освіти та науки, можливість вкладання інвестицій в українську галузь інформаційних технологій та створення в Україні науково-дослідного центру корпорації "Інтел".

Крейг Барретт також взяв участь у бізнес-форумі "До кращого майбутнього разом з інформаційними технологіями".


Одеська філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Одеса, 65026, Коблевська 39